Procházka parkem Signováno A. S.

POPIS: Olej na lepence, rozměr 33 x 41 cm, nerámováno, signováno vlevo dole A.S.
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:5485