Prohru neunesli - Velký formát
+ 3

Prohru neunesli - Velký formát Mládek Ivan

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 100 x 70 cm
O AUTOROVI: Ivan Mládek 1942. Kreslíř, malíř, skladatel, zpěvák, textař. Studoval na VŠE v Praze. Od 60. let minulého století se zabýval malbou a kresleným humorem. Spolupracoval s časopisem... zobrazit více >
O AUTOROVI: Ivan Mládek 1942. Kreslíř, malíř, skladatel, zpěvák, textař. Studoval na VŠE v Praze. Od 60. let minulého století se zabýval malbou a kresleným humorem. Spolupracoval s časopisem Mladý svět. Společně s Jaroslavem Myslivečkem vytvářeli monumentální antiperspektivní obrazy. Společné obrazy podepisovali Josef II. Později začal Mládek své motivy realizovat v samostatné, naivisticky laděné stylizované malbě.Ivan Mládek je známý tvorbou obrazů ve vlastních originálních stylech. Mezi nejznámější patří tzv. antiperspektiva, posunismus či umělecké rýsování.
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Aktuální cena: 150 000 Kč
S příhozem

16. 9. 2024 19:10:00
Číslo položky:20234