Prosebnice Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 85,5 x 74,5 cm, plátno zvlněno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky:16847