Prosluněný sad Hora

POPIS: Olej na lepence, rozměr 48 x 63 cm, , signováno vpravo dole Hora
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:5597
800 Kč 10. 11. 2017 19:02:20