Průchod Mařák Julius
POPIS: Kresba tužkou, rozměr ve výřezu 19,5 x 13,5 cm, nerámováno, signováno na paspartě
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 500 Kč |
Číslo položky:18428
2 500 Kč | 15. 9. 2023 23:48:32 | |