Průchod na Starém městě Signatura nečitelná
POPIS: Akvarel, rozměry ve výřezu pasparty : 38 x 24 cm. Zaskleno Páska paspartování poškozena.
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 800 Kč |
Číslo položky:7875
800 Kč | 27. 2. 2019 21:40:26 | |