Průchod na Starém městě Signatura nečitelná

POPIS: Akvarel, rozměry ve výřezu pasparty : 38 x 24 cm. Zaskleno Páska paspartování poškozena.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:7875
800 Kč 27. 2. 2019 21:40:26