Ptáček na bodláku Gruber Franz Xaver
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 60,5 x 49 cm, rozměry včetně řezaného rámu: 90 x 80 cm, nesignováno
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
Aktuální cena: | 50 000 Kč |
Číslo položky:17010