Ptačí figura Muzika František
POPIS: Dřevoryt signováno a datováno vpravo dole tužkou F. Muzika 46, vlevo dole číslováno tužkou 38/100, rozměry:15 x 21 cm List 43 x 30,5 cm
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 700 Kč |
Číslo položky:11812