Pytlák Signatura nečitelná

POPIS: Litografie, rozměr ve výřezu 32,5 x 26,5 cm, zaskleno, nově rámováno
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:8983
900 Kč 14. 8. 2019 12:31:56
800 Kč 19. 7. 2019 14:19:52