Racci nad mořem Myslík Jan

POPIS: Olej na desce, rozměry : 49 x 67,5 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Narozen 1895
O AUTOROVI: Narozen 1895
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky:11117
600 Kč 19. 11. 2020 21:29:09
500 Kč 18. 11. 2020 17:44:05