Rafael Kubelík Nesignováno .

POPIS: Fotografie, rozměr listu : 41 x 30 cm, foto : 24 x 17,5 cm nerámováno
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky:15084