Rak
Rak
Rak
Rak
Rak
Rak
Rak
+ 2

Rak Baica Joško

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 45 x 42 cm . Pastozní malba . Signováno J Baica 1956
O AUTOROVI: Joško Baica se narodil v Dubrovníku v roce 1923 a zemřel v Záhřebu v roce 2010. Byl malířem a internistou. Malbu studoval na soukromé škole v Koste Strajnić v Dubrovníku.... zobrazit více >
O AUTOROVI: Joško Baica se narodil v Dubrovníku v roce 1923 a zemřel v Záhřebu v roce 2010. Byl malířem a internistou. Malbu studoval na soukromé škole v Koste Strajnić v Dubrovníku. Ztvárňoval scény z nemocničního života, výjevy z přírody, krajiny u Dubrovníku. Také prováděl fresky . Samostatné výstavy v Gospić, Bělehrad, Záhřeb, Milán.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:6935
1 000 Kč 26. 10. 2018 23:48:44