Rámové hodiny Neznačeno

POPIS: Rozměry 52,5 x 42 cm, strojek nefunkční, klíček součástí
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:19677
Žádné příhozy