Rámové hodiny Neznačeno

POPIS: Nástěnné hodiny, zasklené, zdobené vejcovcem, čtvrťové. Rozměry: 52 x 42 cm, poškozeno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky:15929