Rámové hodiny Nesignováno .
POPIS: Rámové hodiny z období biedermeier. Rozměr 55 x 45 cm, zaskleno, chybí klíček k natahování hodin jinak plně funkční
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
Aktuální cena: | 17 000 Kč |
Číslo položky:5362