Rámové hodiny
Rámové hodiny
Rámové hodiny
Rámové hodiny
Rámové hodiny
Rámové hodiny
Rámové hodiny
+ 2

Rámové hodiny Nesignováno .

POPIS: Rámové hodiny z období biedermeier. Rozměr 55 x 45 cm, zaskleno, chybí klíček k natahování hodin jinak plně funkční
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky:5362