Rámové hodiny, velké hrací
Rámové hodiny, velké hrací
Rámové hodiny, velké hrací
Rámové hodiny, velké hrací
Rámové hodiny, velké hrací
Rámové hodiny, velké hrací
Rámové hodiny, velké hrací
Rámové hodiny, velké hrací
Rámové hodiny, velké hrací
Rámové hodiny, velké hrací
+ 5

Rámové hodiny, velké hrací Želísko August

POPIS: Rámové hodiny, signovaný ciferník, čtvrťové bití, hrací stroj. Vše funkční. Výška 68cm šířka: 48 cm, hloubka 17 cm
O AUTOROVI: Želísko August. Pražský hodinář.
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky:17313