Rámové hodiny Neznačeno
POPIS: Rozměry 52,5 x 42 cm, strojek nefunkční
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 3 000 Kč |
24. 9. 2024 19:18:00
Číslo položky:20001
Žádné příhozy | ||