Dívka se zvonky Rapin Jan
POPIS: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, krakeláž v malbě
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 5 000 Kč |
11. 11. 2024 21:26:00
Číslo položky:21107
Žádné příhozy | ||