Rastr 1968 + Žlutý čtverec Boštík Václav
POPIS: Suchá jehla + pastel / Suchá jehla, rozměr listu: 15,5 x 15,5 cm sign. Boštík 68 - 1/22 REPRODUKOVÁNO Václav Boštík, Výběr z díla 1936 – 1997 Pastel : 17 x 18,5 cm, volné listy, nerámováno. Jeden list mírně poškozen flíčky
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 9 500 Kč |
Číslo položky:6641