Řeka v městečku Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 40 x 59 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky:12676
1 300 Kč 14. 6. 2021 21:03:21