Řeka v podhradí Havelka Roman
POPIS: Olej na lepence, rozměry: 39 x 50 cm. Datováno 1919
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
Aktuální cena: | 85 000 Kč |
Číslo položky:14025