Řeka v zimě Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 65 x 53 cm, kvalitní malba z roku 1926, zaskleno, poškozený rám.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 8 600 Kč
Číslo položky:15365