Řeka v zimní krajině Kaván František
POPIS: Olej na dřevě, rozměry: 49 x 62 cm, rozměry s rámem: 67 x 80 cm, zaskleno. Signováno vlevo dole, Kaván č.68. Vznik malby 1893-1895
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
Aktuální cena: | 60 000 Kč |
Číslo položky:20385