Restaurace Hofmanka Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměry: 27 x 34 cm, zaskleno. Poslední foto je jen ilustrační.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky:13609
3 000 Kč 18. 11. 2021 20:24:00
800 Kč 9. 10. 2021 15:38:21