Řezaná konzole s girlandou I Neznačeno

POPIS: Naddveřní řezaná, zlacená, polychromovaná konzole zdobená květinovou girlandou, šířka 145 cm, výška 70 cm
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky:13989