Řezaná konzole s girlandou II Neznačeno

POPIS: Naddveřní řezaná, zlacená, polychromovaná konzole zdobená květinovou girlandou, šířka 144 cm, výška 69 cm
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky:13990