Řezaný podstavec Neznačeno

POPIS: Lipové dřevo, rozměry: výška 16, šířka 27 cm. Druhá polovina 18. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:8628
Žádné příhozy