Řezaný rám 1 Neznačeno

POPIS: Řezaný rám, zlacený, celkový rozměr 34 x 44 cm, vnitřní rozměr 15,5 x 27,5 cm, zaskleno
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Číslo položky:13203