Řezaný rám Neznačeno

POPIS: Dřevěný rám, vnitřní rozměry : 58 x 93 cm, venkovní rozměry : 76 x 120 cm . Součástí aukce je velmi poškozený anaplast.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky:12817