Říčka s vrbičkami - velký formát Augusta Antonín
POPIS: Olej na plátně, rozměr 74 x 101 cm, výraznější krakeláž
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
Aktuální cena: | 8 500 Kč |
Číslo položky:8520