Říční údolí Nerad (Jožka) Josef
POPIS: Olej na plátně, rozměr 40,5 x 62 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:9632
1 500 Kč | 10. 2. 2020 21:41:23 | |