U horského potoka - Velký formát Rieger Albert
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 100 x 73 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
Aktuální cena: | 70 500 Kč |
Číslo položky:20399