Římské dívky Stephan Bakalowicz Wladislawowitsch - připsáno

POPIS: Olej na plátně 101 x 65 cm, nesignováno. Antický výjev.Černošská harfenice a dvě patricijské dívky na houpačce. První polovina 20.stol. Rám a blindrám je novější než samotné plátno.
O AUTOROVI: 17. října 1857, Varšava - 1947, Řím. Byl polský malíř z Varšavy, známý v Rusku. Byl známý motivy ze starověkého Říma. Od roku 1936 byl členem Polské asociace umělců - "The... zobrazit více >
O AUTOROVI: 17. října 1857, Varšava - 1947, Řím. Byl polský malíř z Varšavy, známý v Rusku. Byl známý motivy ze starověkého Říma. Od roku 1936 byl členem Polské asociace umělců - "The Capitol". Jeho otec byl malíř Władysław Bakałowicz.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 21 000 Kč
Číslo položky:6005