Římské ruiny Nesignováno .

POPIS: Akvarel, rozměry ve výřezu pasparty: 21,5 x 31 cm, pasparta, nerámováno
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:15341
800 Kč 17. 6. 2022 08:06:27