Římské ruiny Nesignováno .
POPIS: Akvarel, rozměry ve výřezu pasparty: 21,5 x 31 cm, pasparta, nerámováno
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 800 Kč |
Číslo položky:15341
800 Kč | 17. 6. 2022 08:06:27 | |