Rodina Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně, rozměr 85 x 61,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:16160
1 500 Kč 20. 9. 2022 21:56:40