Roma - Titův oblouk Roland

POPIS: Olej na lepence, rozměr 27 x 24 cm, malba mírně poškozena
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky:10754
1 100 Kč 14. 9. 2020 18:29:42
1 000 Kč 7. 9. 2020 15:42:33