Romance Rudanský M. M.

POPIS: Olej na papíře podloženo lepenkou, rozměr 32 x 48 cm, zaskleno, rám silně poškozen
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 200 Kč
Číslo položky:6095
200 Kč 27. 2. 2018 12:14:36