Románská dřevěná soška Neznačeno
POPIS: Románská dřevěná soška ze 14. století, přiložen doklad o koupi v USA z roku 1987
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
Aktuální cena: | 30 000 Kč |
Číslo položky:8216
Žádné příhozy | ||