Románská dřevěná soška
Románská dřevěná soška
Románská dřevěná soška
Románská dřevěná soška
Románská dřevěná soška
Románská dřevěná soška
+ 1

Románská dřevěná soška Neznačeno

POPIS: Románská dřevěná soška ze 14. století, přiložen doklad o koupi v USA z roku 1987
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:8216
Žádné příhozy