Romantická krajina Bubák Alois
POPIS: Akvarel na papíře, rozměr 20 x 40 cm, zaskleno, poškozeno, v minulosti konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
Aktuální cena: | 25 000 Kč |
Číslo položky:16380