Romantická krajina s figurální stafáží Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 64 x 83 cm. 19. století
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:18217
Žádné příhozy