Romantická krajina s kostelíkem Autor nezjištěn

POPIS: Olej na plátně, rozměr 50 x 60,5 cm , nerámováno
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:5800