Romantická krajina s kostelíkem Autor nezjištěn
POPIS: Olej na plátně, rozměr 50 x 60,5 cm , nerámováno
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:5800