Romantická krajina s mlýnem
Romantická krajina s mlýnem
Romantická krajina s mlýnem
Romantická krajina s mlýnem
Romantická krajina s mlýnem
Romantická krajina s mlýnem
+ 1

Romantická krajina s mlýnem F.J. Dyck

POPIS: Olej na plátně, rozměr 55 x 69 cm, signováno vlevo dole F.J. Dyck 1896. Odhadní cena 30 000 - 40 000 Kč .Malíř zastoupen ve sbírkách Slovenské Národní Galerie
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky:5360