Romantická krajina s mlýnem Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 55 x 68 cm. Rozměry včetně rámu: 82 x 95 cm
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky:12885