Romantická krajina s rybářem Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměry : 55 x 68 cm. Rozměry včetně rámu: 82 x 95 cm
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 4 500 Kč |
Číslo položky:12884