Romantická krajina s rybáři Signatura nečitelná
POPIS: Olej na plátně, rozměr 32 x 41 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 4 500 Kč |
Číslo položky:10176