Rozkvetlá louka Bureš Josef

POPIS: Olej na překližce, rozměr 50 x 69,5 cm, mírná krakeláž v malbě
O AUTOROVI: Narodil se 5.6.1889 v Chrudimi a zemřel 5.6.1969 v Domažlicích. Soukromě studoval u Karla Reisnera a Karla Raška, ve studiu malířství pokračoval na pražské Akademii výtvarného... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 5.6.1889 v Chrudimi a zemřel 5.6.1969 v Domažlicích. Soukromě studoval u Karla Reisnera a Karla Raška, ve studiu malířství pokračoval na pražské Akademii výtvarného umění, kde byl žákem prof. Bukovace, Schwaigera a Ottenfelda. Věnoval se portrétní malbě, zobrazoval rázovité postavy z chodských vesnic a z Domažlic. (Tomanův slovník)
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky:13255