Rozkvetlá louka na Policku- velký formát Hudeček Antonín
POPIS: Olej na lepence, oboustranná malba, rozměry: 66 x 100 cm - celkové rozměry: 83 x 117 cm , zaskleno, rám mírně poškozen, malba ve výborném stavu. Obraz z okolí Machova na Policku kde Hudeček tvořil v letech 1909–1914.
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
Aktuální cena: | 100 000 Kč |
Číslo položky:15006